Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

blog_2

Dlaczego klienci kupują właśnie tą wyciskarkę najchętniej?

Hurom – Slow Juicer

To takie urządzenie, które na pewno będzie warte pieniędzy jakie na nie wydamy. Technologia przygotowywania soku z użyciem wolnych obrotów to pierwsze takie rozwiązanie na rynku, które daje okazję wyciskać sok bez ścierania składników i przy zachowaniu wartości odżywczych.

Hurom

Firma Hurom była w stanie przygotować wyjątkową technologię, która okazała się wielkim krokiem w stronę zdrowia dla ludzi na całym świecie. Wyciskarki soku inaczej niż wirówki pracują z użyciem wolnych obrotów i do wyciskania soku wykorzystują siłę miażdżenia. Dzięki temu rzeczywiście urządzenie dobrze się sprawdzi a swoje zadanie wykonuje w kilku etapach i najważniejszym elementem jest tutaj wałek z ULTEMU, który będzie bardzo wytrzymały i odpowiada za miażdżenie i wyciskanie surowca. Wałek pozwala wyciskać sok bez jego napowietrzania i nagrzewania. Technologia taka ma wiele zalet.

Sokowirówka

Sokowirówka nie jest w stanie przygotować nam tak dobrego soku z owoców i warzyw i dlatego właśnie cenne wartości są przy tym urządzeniu często marnowane. Rozpoznamy to po tym jak wygląda miąższ jaki pozostanie po przygotowaniu soku. Wyciskarki Hurom radzą sobie idealnie z każdym surowcem i ten miąższ jaki pozostanie jest praktycznie suchy. Technologia produkcji soku polega na tym, że miażdży się kawałki surowca i następnie uzyskuje z nich sok. Wszystko wykonuje się z użyciem wolnych obrotów do 120 na minutę. To gwarantuje, że taki sok nie jest napowietrzony a cenne składniki są tam zachowane.

Świeże soki

Wolnoobrotowa wyciskarka

Mało obrotów w przypadku marki Hurom nie będzie znaczyć, że wyciskanie jest tutaj wolne. W urządzeniu znajduje się bowiem supertwardy ULTEM i dzięki temu będzie doskonale radzić sobie z każdym surowcem i pracować będzie dużo lepiej niż wyciskarka konwencjonalna pozioma. Zaletą pionowego ślimaka będzie również to, że nie będzie trzeba zajmować się popychaniem surowca i sprzęt będzie sam pobierał go w odpowiedniej ilości.

Rekomendujemy: Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom

Jeśli w czasie pracy dojdzie do zapchania urządzenie włączy bieg wsteczny i samo się będzie cofać, to więc bardzo korzystny dodatek. Cały proces wyciskania soku wykonywany będzie na niskim poziomie hałasu co będzie zaletą tego urządzenia. Sok wyciskać można nawet jeśli inni w domu śpią. Nie będzie tracił on swojej wartości odżywczej, nie jest napowietrzony i nadaje się do przechowania w lodówce.