Kuvings Big Mouth B6000 Test wyciskarki

blog_2

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to urządzenie naprawdę wyjątkowe, które bez większych problemów radzi sobie z twardymi surowcami. Najważniejszym udogodnieniem jakie wprowadziła firma będzie specjalna budowa urządzenia z dużym wsadem, dzięki czemu umieszczenie całych owoców nie będzie problemem. Jednocześnie nie będzie dochodziło dzięki temu do pasteryzacji i utleniania składników i dlatego w rzeczywistości ten sok będzie jeszcze cenniejszy.

W tym modelu mamy duży i mocny silnik, który ma aż 240W, dlatego będzie pracował naprawdę wydajnie i będzie można go komfortowo wykorzystać. Około 40dB to taka wartość, która będzie zadowalająca, gdy chodzi o hałas jaki będzie generowany przez to urządzenie. Do tego mamy aż 7 kg wagi, dlatego sprzęt jest bez wątpienia stabilny i pod tym kątem wypada naprawdę dobrze. Dzięki podajnikowi, który będzie pionowy surowce będą przesuwać się samodzielnie w stronę wała i tym samym wyciskanie soku staje się łatwiejsze i jest szansa na to, że uda się pozyskać jego większe ilości. Firma wprowadziła również bieg wsteczny, który na pewno będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ czasami zbyt dużo surowca może się dostać i pojawi się znaczący problem, z którym będzie trzeba sobie poradzić i tutaj właśnie bieg wsteczny będzie najlepszą dostępną opcją. Wykorzystanie do produkcji ULTEMU to najlepsza gwarancja jakości tego przygotowywanego urządzenia. Około 60 obrotów, które wykonuje urządzenie to też odpowiednia wartość, by ten sok był w pełni wartościowy.

Na uwagę zasługuje również to, że w urządzeniu przygotowany został naprawdę dobry system wentylacyjny, dlatego sprzęt nie ma problemów z tym, by pracować nawet przez około 30 minut bez przerwy i bez obaw o to, że dojdzie do jego przegrzania, co niestety czasami może mieć miejsce. Model Kuvings, o którym mówimy to także takie urządzenie, które dość łatwo się rozkłada i składa, dlatego nie ma się co obawiać o możliwość obsługi czy sobie z nią poradzimy. Sprzęt dał nam, naprawdę wiele możliwości i dlatego każdy przeciętny użytkownik będzie zadowolony z tego co producent dla nas przygotował i jaką jakościowo wyciskarkę wprowadził do sprzedaży gwarantują szansę na przygotowywanie doskonałego soku.