Angel, Kuvings i Hurom- parę słów o najlepszych wyciskarkach.

blog_2

Wyciskarki firmy Hurom. Producenci Hurom to firma o bardzo bogatym doświadczeniu na rynku i w produkcji wyciskarek, co widać na przykładzie praktycznie każdego modelu jaki wypuszczają na rynek. Od lat inwestują w innowacyjne technologie i materiały do produkcji, dzięki czemu potrafią tworzyć coraz to lepsze model i modyfikować ich funkcje.

Nazwa Hurom powstała na przestrzeni lat z połączenia dwóch słów, angielskiego „human” czyli zapożyczono hu, oraz od koreańskiego „rom” czyli słowo oznaczające korzyści dla ciała. Zatem już sama nazwa sygnalizuje, że najważniejsze dla producentów jest tu zdrowie ludzi i starają się propagować wśród osób na całym świecie zdrowy tryb życia i przede wszystkim ukierunkować na lepsze i zdrowsze odżywianie. Obecnie wśród użytkowników najbardziej znanymi modelami są HH2G, HG 2G oraz HF 2 G.

Wyciskarki firmy Angel.

Firma Angel powstała ponad 30 lat temu i i jest jednym z najbardziej znanych producentów wyciskarek, zaraz obok Hurom i Kuvings. Angel Co., Ltd wiele lat poświęciło na badania i doświadczenia w zakresie przygotowania soków w urządzeniach takich jak wyciskarki i opatentowała wiele nowoczesnych technologii i innowacji. Takie postępowanie pozwoliło na wprowadzenie na rynek produktów najwyższej jakości, które gwarantują nam uzyskanie pełnowartościowego soku. Firma Angel zadbała o to, aby jej modele były proste w obsłudze i łatwe w utrzymaniu czystości, czym zjednały sobie niejednego użytkownika. Celem jaki przyświeca tworzenie nowych modeli, jest krzewienie zdrowego trybu życia, przy niewielkim wysiłku, tak aby wystarczyły tylko chęci.

Wyciskarki firmy Kuvings.

Kuvings to znany na całym świecie producent małego sprzętu AGD. Konsumenci najlepiej oceniają i zauważają na rynku sokowirówki i wyciskarki jakie oferuje w swojej ofercie. Marka ta pochodzi z Korei, gdzie od lat walczy o poprawę zdrowia i trybu życia. Wszystkie modele wyciskarek Kuvings dostępne na rynku wyróżniają się na rynku solidnością, niezawodnością i nowoczesnymi rozwiązaniami jakie w nich zastosowano. Modele tej marki są jednymi z najwyżej ocenianymi na świecie, zdobyły szereg wyróżnień i nagród, co przyczynia się do ich popularności.